Obiekt na sprzedaż, Szczycieński, Szczytno gm, Szymany

Numer zlecenia KIZU566
420 000 PLN 1 863 za m2
Powierzchnia:
225.5 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:

Opis

Jeśli chcesz kupić 15-arową działkę, z budynkiem magazynowo-mieszkalnym, z garażem, przy DK57, to...

Działka w Szymanach, z budynkiem magazynowo-mieszkalnym o pow. 226 m2, z garażem, utwardzona, ogrodzona, przy drodze krajowej Szczytno-Warszawa. Duża powierzchnia magazynowa, zaplecze barowo-kuchenne i lokal z przeznaczeniem na mieszkanie. Jeżeli ktoś ma pomysł na bar, motelik, mieszkania dla pracowników IKEI albo na sklep ogrodniczy, to ta nieruchomość jest dla niego.

Działka 15 arów, budynek magazynowy, obok zaplecze barowo-kuchenne i lokal mieszkalny. Z tyłu działki garaż na 2 samochody. teren działki jest utwardzony, ogrodzony siatką z bramą wjazdową.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 743 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 713 PLN
Szczycieński, Szczytno gm, Szymany
 Cena:  420 000 PLN
 Powierzchnia:   225.5  m2
 Liczba pokoi:  4

Jarosław Luma

Kierownik biura