Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Bielawa

Numer zlecenia KODI239
1 215 000 PLN 810 za m2
Powierzchnia:
1 500 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
42x36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Bielawa
Lokalizacja:
Bielawa
Powierzchnia:
1 500 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Ogród

Opis

Ładna, regularna, zaciszna i kameralna działka pod dom jednorodzinny w ładnym zielonym otoczeniu.

Działka znajduje się w północnej części Konstancina - Bielawie, na granicy Wilanowa (Powsina) i Konstancina na najładniejszej, prestiżowej i ładnie zagospodarowanej ulicy : zielonej i zadrzewionej (pięknymi lipami naturalnie). Usytuowana wśród ładnych domów i miłych ludzi mieszkających po sąsiedzku. Okolica z dobrą infrastrukturą społeczną, dobrą komunikacją i w bliskim zasięgu miejsc rekreacyjnych typu: Ogród botaniczny PAN w Powsinie ,Park Kultury tamże, Las Kabacki , Park Zdrojowy w Konstancinie czy urokliwe plaże nad Wisłą. Blisko szkoły i przedszkola różnego kalibru- w tym szkoła amerykańska; sklepy, apteki, przychodnie czy lecznice weterynaryjne. Ponieważ działka jest nieco oddalona od ulicy jest bardzo cicha i kameralna.To bardzo miłe, przyjazne i urokliwe miejsce na postawienie domu czy siedzibę firmy. Kupując działkę, kupuje się współwłasność drogi dojazdowej w cenie 33 tys. dodatkowo płatne.

Zapraszam na prezentację. Ta działka czeka właśnie na Ciebie! Musisz dać tylko szansę : sobie i jej! (działce:))- tej działce:))

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 754 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
30 996 PLN
Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Bielawa
 Cena:  1 215 000 PLN
 Powierzchnia:   1 500  m2

Małgorzata Kotulska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?