Lokal na wynajem, Siedlecki, Zbuczyn gm, Borki-Wyrki

Numer zlecenia KOGE120
5 250 PLN
Powierzchnia:
150.0 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
2017
Stan:
Wysoki standard

Opis

Na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonych powierzchni biurowych zlokalizowanych przy drodze krajowej nr 2, w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym w miejscowości Borki-Wyrki. Biura o powierzchni 150 mkw usytuowane są na pierwszej oraz drugiej kondygnacji budynku wykończonego w wysokim standardzie, wyposażone są w zabezpieczenie w postaci alarmu, klimatyzację oraz internet. Możliwość wynajmu lokalu z bezpośrednim dostępem do hali produkcyjnej. Budynek znajduje się na zamkniętej posesji, dostępne miejsca parkingowe dla pracowników oraz klientów.

Lokale odpowiednie dla siedziby lub centrali firmy, centrum logistycznego. Zapraszam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlecki, Zbuczyn gm, Borki-Wyrki
 Cena:  5 250 PLN
 Powierzchnia:   150.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości