Sprzedaż, obiekt, Jeleniogórski, Szklarska Poręba gm, Szklarska Poręba

Numer zlecenia KOGE449
2 300 000 PLN   3 900 000 PLN   5 111 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Doskonale położony pensjonat na dużej malowniczo położonej działce o powierzchni 6100 m 2 w Szklarskiej Porębie Górnej.

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 450 m 2 posiada 8 pokoi gościnnych, wszystkie z łazienkami i sprzętem RTV i internetem.
W części hotelowej również stołówka. Część mieszkalna dla właściciela pensjonatu posiada osobne wejście i składa się dużego salonu z jadalnią, kuchni, sypialni z łazienką i łazienki ogólnodostępnej. Za domem duży taras. z boku budynku parking dla gości. Budynek posadowiony na działce o dużym potencjale. W pobliżu nieruchomości przebiega trasa corocznego "Biegu Piastów" oraz turystyczna linia kolejowa łącząca Szklarską Porębę z miejscowością Harrachov w Czechach. Stacja kolejowa około 500 m od pensjonatu. W okolicy szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i biegowe, wyciągi narciarskie.

Malownicze widoki na otaczające szczyty gór.
Widok na Szrenicę i Góry Izerskie.
Dogodny dojazd.
Miejscowość turystyczna.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 543 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
55 549 PLN