Obiekt na sprzedaż, Chełm pow, Chełm gm, Chełm

Numer zlecenia KOME794
4 900 000 PLN 4 725 za m2
Powierzchnia:
1 037.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Centrum handlowe

Opis

Budynek handlowo - usługowy przy Placu Kupieckim. Doskonała lokalizacja.

Budynek z 2009 roku w centrum Chełma przy Placu Kupieckim. Użytkowa piwnica, 3 kondygnacje nadziemne oraz użytkowe poddasze. Łączna powierzchnia około 1037 m2, powierzchnia użytkowa 802,65 m2, winda od poziomu -1 do +4. Budynek wykonany z podwójnej warstwy cegły ceramicznej 25 cm oraz bloczków z betonu komórkowego, docieplony styropianem 10 cm. Wysokiej klasy pokrycie dachowe, wysokiej jakości okna i drzwi (PVC/aluminium), witryny antywłamaniowe. Symetryczna bryła oraz powtarzalny kształt kondygnacji stanowią ułatwienie w procesie wynajmu i administrowania obiektem. Poszczególne lokale posiadają odrębne liczniki prądu. Budynek ogrzewany jest centralnym kotłem gazowym, poszczególne lokale posiadają liczniki zużycia energii cieplnej. Parter oraz piwnica wynajęta przez Empik, pozostałe piętra wolne, przygotowane do przyjęcia najemców. Stan techniczny budynku - bardzo dobry. Cena ofertowa 4,9 mln zł brutto -ustalona na podstawie operatu szacunkowego, podlegająca negocjacjom.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
20 331 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Piotr Firlej
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
115 544 PLN
Chełm pow, Chełm gm, Chełm
 Cena:  4 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 037.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Robert Łuczkiewicz

Broker nieruchomości
Rating: 4 ?