Obiekt na sprzedaż, Łódź

Numer zlecenia KORO666
2 250 000 PLN   3 200 000 PLN   1 648 za m2
Powierzchnia:
1 365.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Hotel

Opis

Na sprzedaż sala bankietowa z hotelem, która może zostać przerobiona na hotel pracowniczy

Obiekt położony jest na na Widzewie, kilka kilometrów od centrum Łodzi, na działce o łącznej powierzchni 5621mkw. W skład nieruchomości wchodzi budynek o powierzchni 1098mkw, w którym znajduje się sala bankietowa wraz w pełni wyposażoną kuchnią, która jest wyposażona w windę pozwalającą na organizację imprez na świeżym powietrzu. Budynek posiada pokoje nadające się na kwatery pracownicze. Dodatkowo zostało wybudowane pomieszczenie magazynowe, który ma 267mkw powierzchni użytkowej. Dla inwestorów istnieje możliwość przerobienia całej nieruchomości na hotel pracowniczy wraz z jadłodajnią lub typowo sali wesolno-okolicznościowej oraz organizacji imprez na otwartym powietrzu lub pod dużym namiotem co stanowi niewątpliwy atut. Na posesji znajduje się parking.
Budynek został wybudowany w 1986 roku z cegły ceramicznej.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 335 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
54 395 PLN
Łódź
 Cena:  2 250 000 PLN
 Powierzchnia:   1 365.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Jakub Szczepaniak

Doradca ds. nieruchomości