Działka na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, Pilczyce

Numer zlecenia KOSA386
600 000 PLN 300 za m2
Powierzchnia:
2 000 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
37/50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Wrocław
Lokalizacja:
Pilczyce
Powierzchnia:
2 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Metalowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Wrocław. Kozanów. Nadrzeczna. Działka na rekreację przy rzece: korty tenisowe, boiska sportowe

Dwie działki rekreacyjne na Pilczycach znajdujące się obok siebie, o łącznej powierzchni 5563 mkw we Wrocławiu. Jedna z działek ma 2000 mkw, a druga 3563 mkw. Ich głównym przeznaczeniem będzie postawienie na nich obiektu sportowego z kortami tenisowymi lub boiskami sportowymi.

Działka rozlegle otoczona pięknymi, wysokimi drzewami z dwóch stron i z bezpośrednim dojazdem do niej asfaltową drogą. Z jednej strony graniczy ona także bezpośrednio z rzeką Ślęza.

Jest tu łatwy dojazd również komunikacją miejską, zarówno autobusem jak i tramwajem. Bardzo blisko znajdują się przystanki.Nieruchomość przeznaczona dla inwestora, który ma wyobraźnie i chęć realizować się w obiektach sportowych lub rekreacyjnych na terenie Wrocławia.

Idealne również dla osób z branży gastronomicznej i rekreacyjnej, które miałyby chęć zainwestować w projekt zrzeszający okolicznych mieszkańców i nie tylko do spędzania tu wolnego czasu np. bar, restauracja lub smażalnia na świeżym powietrzu.W okolicy mnóstwo zieleni i rzeka Ślęza niedaleko. W otoczeniu ogródki działkowe, Park i Las Pilczycki. A spacerem także łatwo i szybko można dojść do samej Odry. Miejsce urokliwe i kameralne. Idealne na spędzanie tu aktywnie wolnego czasu. Tak niedaleko od zgiełku miasta, a tak blisko natury.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 347 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
16 199 PLN
Wrocław, Fabryczna, Pilczyce
 Cena:  600 000 PLN
 Powierzchnia:   2 000  m2

Agnieszka Sadowska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?