Obiekt na sprzedaż, Lublin, Tatary

Numer zlecenia KOTE430
3 700 000 PLN 2 313 za m2
Powierzchnia:
1 600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Nieruchomość położona w Lublinie, w dzielnicy Tatary, 4 km od centrum miasta.

Nieruchomość o pow 1600mkw,składa się z czterech kondygnacji, na których rozmieszczono ponad 35 pomieszczeń biurowych , sale konferencyjne,serwerownie,węzły sanitarne .
Urządzona stylowo, w wysokim standardzie. Bardzo dobry stan technicznym. Wyposażona w instalację elektryczną,wodno-kanalizacyjną,gazową,
wentylacyjną z rekuperacją, klimatyzacją, instalacje p/poż, sieć teleinformatyczną i monitoringiem.Media miejskie, ogrzewanie gazowe. Nieruchomość usytuowana jest na działce o pow 3600mkw.Przed budynkiem dostępnych jest 40 miejsc postojowych. sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa i magazynowa. Dojazd do nieruchomości drogą wewnętrzną. Polecam

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 352 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maciej Kurant
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
87 854 PLN
Lublin, Tatary, Tatary
 Cena:  3 700 000 PLN
 Powierzchnia:   1 600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Joanna Wysocka-Turek

Kierownik biura