Działka na sprzedaż, Iławski, Kisielice gm, Ogrodzieniec

Numer zlecenia KOWO068
59 000 PLN 8 za m2
Powierzchnia:
7 800 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Powierzchnia :

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Ogrodzieniec
Lokalizacja:
Ogrodzieniec
Powierzchnia:
7 800 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Park

Opis

Przedmiotem oferty jest działka leśna, położona nad jeziorem Rakowe zaledwie 400 m od plaży.

Miejscowość położona w pięknym i zgodnym z naturą miejscu na Mazurach. Powierzchnię 7800 m2, to grunty o klasyfikacji: LsIII. W odległości 300 m znajdują się przyłącze sieci elektrycznej, wodnej oraz telekomunikacyjnej. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Uregulowany stan prawny, Księga Wieczysta bez żadnych obciążeń. Do Łasina można dojechać w 20 min(18 km), do Iławy w 25 min(20 km), do Grudziądza w 45 min(40 km), do Gdańska w 1 godz. 40 min. (140 km). Doskonałe położenie z dala od miejskiego zgiełku, absolutna oaza spokoju, zapewniająca wytchnienie od codzienności i cywilizacji. Cicha, spokojna okolica stanowi doskonałe miejsce dla ludzi kochających przyrodę i życie na wsi oraz piękna okolica lasu i jeziora stwarza nietuzinkowy klimat tej oferty.

Zapraszamy do kontaktu, pokażemy nieruchomość i przedstawimy więcej szczegółów. Osobom potrzebującym informacji w sprawie finansowania zakupu nieruchomości, zapewniamy nieodpłatna pomoc doświadczonego Eksperta Finansowego Credipass.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
404 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Kisielice gm, Ogrodzieniec
 Cena:  59 000 PLN
 Powierzchnia:   7 800  m2
 Liczba pokoi:  0

Włodzimierz Kovalov

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?