Lokal na wynajem, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Jawczyce

Numer zlecenia KOZU580
53 000 PLN
Powierzchnia:
1 486.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
2022
Stan:
Deweloperski

Opis

Odbiór hali nie później niż w maju 2023roku. Zachęcam do zapoznania się z propozycją już teraz.

Zachęcam do zapoznania się z propozycją już teraz.Hala która jest w trakcie budowy przy samej autostradzie, którą widać z budynku. Dojazd z trzech stron. Tuż przy S8. Możliwość postawienia maszu reklamowego. Sąsiedztwo magazynów Panatonii. Duży ruch tirów. Teren magazynowy doskonale skomunikowany.Ogrzewaniu magazynu gazowe, części biurowej elektryczne. teren płaski, który docelowo będzie wyłożony kostką. Możliwość przejazdu pod wiaduktem tirem. Media obecnie przy działce. Na parterze magazynu zaprojektowana również część socjalna i biurowa. Piętro hali przeznaczone na biura.Zapraszam po więcej informacji, warto myśleć już teraz o inwestycjach w 2023 roku.

Zachęcam do zapoznania się z propozycją już teraz.Hala która jest w trakcie budowy przy samej autostradzie, którą widać z budynku. Dojazd z trzech stron. Tuż przy S8. Możliwość postawienia maszu reklamowego. Sąsiedztwo magazynów Panatonii. Duży ruch tirów. Teren magazynowy doskonale skomunikowany.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Jawczyce
 Cena:  53 000 PLN
 Powierzchnia:   1 486.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Witczak

Agent nieruchomości