Lokal na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska

Numer zlecenia KUCY465
850 000 PLN 12 782 za m2
Powierzchnia:
66.5 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2013

Opis

Lokal na Salon Fryzjerski i Piękności -kompletny biznes, idealne miejsce na punkt dentystyczny

Idealny punkt na prowadzenie różnych biznesów - salonów, małej gastronomii, handlu, punktu przedszkolnego, etc. Lokal z dużymi witrynami , wysoki 3,37m z ekspozycją zachodnią. Położony w pobliżu SKM i przystanków autobusowych- dobry dojazd dla pracowników i klientów. Nieruchomość położona w najbogatszej części Białołęki predysponuje do prowadzenie bardziej ekskluzywnych usług. Przed obiektem spory parking. Bogate zaplecze usług i handlu prowadzonych po sąsiedzku. Lokal klimatyzowany z siłą i z dobrą wentylacją. Kupujący może przejąć kompletny biznes - profesjonalne salon piękności i fryzjerski: fotele, myjki, suszarki z nawilżaniem, wapozon, mikro dermobrazja, coround, fale radiowe, labor, fotel do pedicure, skin master plus, body heatlh, etc wraz z farbami, lakierami i innymi kosmetykami. Możliwość zakupu nieruchomości lub spółki do której należy lokal.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 527 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 429 PLN
Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska
 Cena:  850 000 PLN
 Powierzchnia:   66.5  m2
 Liczba pokoi:  5

Adam Kasprzyk

Kierownik biura