Obiekt na sprzedaż, Złotowski, Krajenka gm, Maryniec

Numer zlecenia KUGA269
870 000 PLN   1 585 000 PLN   0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

NA SPRZEDAŻ ZABYTKOWY NEOKLASYCZNY DWOREK MARYNIEC

Pałac w Maryńcu - w skład zespołu budynków wchodzi neoklasycystyczny pałac o powierzchni 488mkw, domek ogrodnika o powierzchni 141mkw, stajnia ponad 300 m2 oraz park krajobrazowy z naturalnym stawem. Pałac jest to neoklasycystyczny parterowy budynek z piętrową przybudówką, wybudowany na przełomie XIX/XX wieku przez Orlanda właściciela folwarku w Maryńcu, w którym do końca II wojny światowej mieszkali jego potomkowie. Pałac posiada dwa tarasy. Parter: wejście główne, 4 duże sale, hall z wyjściem na ogród. Pierwsze piętro: 8 pokoi plus łazienki.Jakiś czas działało tamCentrum Hipoterapii i Rehabilitacji dla dzieci z porażeniem mózgowym.
całość nieruchomości położona jest na działce o powierzchni 3,05ha

Zapraszam do kontaktu !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 040 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Złotowski, Krajenka gm, Maryniec
 Cena:  870 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Joanna Kostrzewa

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?