Działka na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Marynino

Numer zlecenia KUJE568
140 000 PLN 123 za m2
Powierzchnia:
1 140 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25*46,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Marynino
Lokalizacja:
Marynino
Powierzchnia:
1 140 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego

Działka o powierzchni 1140 m2 w kształcie prostokątu, w miejscowości Marynino ..To niecałe 5 km od Serocka , a mamy przestrzeń zieleń.Położona przy drodze nr 62, w odległości ok. 2km od rzeki Narew i Bug.Prąd, woda, gaz w drodze. Blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz kościół (3 km).Dojazd do szkoły autobusem szkolnym.Około 300 m. od działki jest plac zabaw z przyrządami do ćwiczeń i boiskiem do kosza.
43 km. od centrum Warszawy - obwodnica w końcowym etapie budowy, co pozwoli na szybki dojazd do Warszawy,. W okolicy dużo zieleni, trasy spacerowe oraz rowerowe gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku.Atrakcyjna okolica w pobliżu zalew Zegrzyński, rzeka Narew i Bug, jezioro Marynino. W Serocku pełna infrastruktura sklepy, bank, urząd, poczta, restauracja. Idealne miejsce do odpoczynku .Autokarem linii PKS Tarnobrzeg 9 minut z Serocka do Marynino.

Ta działka może czeka właśnie na Ciebie i Twoją rodzinę, bo poprzednim właścicielom zmieniły się plany życiowe i teraz Ty możesz zrealizować swoje marzenia.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
548 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 735 PLN
Legionowski, Serock gm, Marynino
 Cena:  140 000 PLN
 Powierzchnia:   1 140  m2

Marek Lisiak

Broker nieruchomości
Rating: 4 ?