Lokal na sprzedaż, Lublin, Śródmieście

Numer zlecenia KULE287
899 000 PLN 8 027 za m2
Powierzchnia:
112.0 m2
Liczba pomieszczeń:
11
Piętro:
-1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1930
Stan:
Normalny

Opis

OKAZJA Oferuje sprzedaż najstarszego lokalu/klubu w Lublinie, gotowy rentowny biznes.

UWAGA miłośnicy dobrej muzyki, ale też inni, którzy marzą o lokalu w centrum miasta, możecie wejść w posiadanie najstarszego klubu w Lublinie - KOYOT.

NIERUCHOMOŚĆ
Nieruchomość znajduje się w podziemiach kamienicy zlokalizowanej w samym centrum miasta. Powierzchnia wynosi 112 m2. Posiada dwa wejścia jedyna taka nieruchomość obok, której jest trakt między ulicą Narutowicza a Krakowskim Przedmieściem. Lokal posiada 4 sale, toaletę, magazyn, szatnię oraz 30 m2 poddasza do dyspozycji.
Istnieje możliwość zagospodarowania części podwórka przynależnego do nieruchomości, na którym znajduje się dodatkowa toaleta.

Obecnie lokal jest nadal bardzo dobrze prosperującym Klubem. Kupujący ma możliwość przejęcia go w całości z wyposażeniem a także nazwą i logo. Ponadto jest kilka miejsc na szyld i reklamę lokalu od strony głównego wejścia, ale też od strony Krakowskiego Przedmieścia.


Cena do negocjacjiTwoje marzenie o posiadaniu lokalu już dziś może stać się rzeczywistością. Nie zwlekaj z decyzją, zadzwoń. Zapraszamy

Na stronie Facebooka lokalu więcej informacji nt. ROCK KLUB KOYOT

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 730 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Agnieszka Stawiarska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
23 650 PLN
Lublin, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  899 000 PLN
 Powierzchnia:   112.0  m2
 Liczba pokoi:  11

Sławomir Kłos

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?