Lokal na wynajem, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna

Numer zlecenia KURI687
7 950 PLN
Powierzchnia:
305.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Lokal usługowo-handlowy Stara Miłosna.

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 305m2 z możliwością podziału na mniejsze lokale.
Inne opcje najmu
I- 130 m2 na sklep z magazynem za 3500 zł plus opłaty za ogrzewanie, prąd, wodę, kanalizację, wywóz śmieci w łącznej kwocie ryczałtowej 300 zł
II- 175 m2 na siedzibę firmy, biuro, hurtownię, szkołę, usługi, itp za 4550 zł plus opłaty za ogrzewanie, prąd, wodę, kanalizację, wywóz śmieci w łącznej kwocie ryczałtowej 650 zł
III- 200 m2 (budynek główny bez dodatkowego magazynu) na siedzibę firmy, hurtownię, szkołę, usługi, działalność handlowo-biurowo-magazynową za 5450 zł plus opłaty za ogrzewanie, wodę, kanalizację, wywóz śmieci w łącznej kwocie ryczałtowej 500 zł plus rachunek za prąd.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna
 Cena:  7 950 PLN
 Powierzchnia:   305.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Eustachy Ilcewicz

Kierownik biura