Lokal na wynajem, Suchy Las, Morasko-radojewo

Numer zlecenia KUTO877
8 118 PLN
Powierzchnia:
451.0 m2
Liczba pokoi:
8
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
2008
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w budynku na pierwszym pietrze o powierzchni 451 mkw w Suchym Lesie pod Poznaniem.

Lokal jest w wysokim standardzie, powierzchnie pod wynajem oddzielone są od siebie ścianami połączonymi elektrycznymi roletami. W halach magazynowych są duże okna, które mogą być otwierane w celu przyjmowania towaru. Lokal posiada bardzo dobrze wyposażona zaplecze socjalno-sanitarne (szatnie, kuchnia dla pracowników, nowoczesne łazienki). Obiekt jest monitorowany oraz posiada ochronę. Pomieszczenia pod wynajem były przystosowane dla pracowników przemysłu odzieżowego (krawiectwo). przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe, które są przystosowane zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych oraz tirów. Osobno można jeszcze wynająć jeden magazyn o powierzchni 85 mkw, łącznie z wyżej wspomnianym zapleczem socjalno-sanitarnym, cena wynajmu 18 zł za mkw. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu