Okazały lokal na Jarotach

Lokal na wynajem, Olsztyn, Osiedle Jaroty, Jaroty

Numer zlecenia KYBI341
14 800 PLN
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2018

Opis

Przestronna nieruchomość w chętnie odwiedzanej przez mieszkańców Olsztyna lokalizacji.

Lokal, ze względu na dużą powierzchnię ekspozycyjną, idealnie nadaje się na prowadzenie sklepu meblowego, obuwniczego czy salonu wystawienniczego.
Jasne wykończenie ścian i podłóg dodają elegancji i przestronności, a otwarta przestrzeń daje wiele możliwości aranżacji wnętrza.

Lokalizacja nieruchomości jest jej niebywałym atutem. Znajduje się ona na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu Olsztyna. Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz głównej ulicy Jarot zapewnia duży ruch pieszych. Natomiast na klientów zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny parking.

Do dyspozycji najemcy jest wyposażone pomieszczenie socjalne oraz łazienka.

Cena to 30 zł/m2 netto + media.
Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Olsztyn, Osiedle Jaroty, Jaroty
 Cena:  14 800 PLN
 Powierzchnia:   400.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Gwiazda

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?