Obiekt na sprzedaż, Kraków, Zwierzyniec

Numer zlecenia KYDU488
3 300 000 PLN 8 684 za m2
Powierzchnia:
380.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Komfortowe pokoje, strefa SPA, oraz zagospodarowany ogród gwarancją relaksu

Pensjonat w 2005 roku przeszedł gruntowny remont. Wydzielono pokoje, wymieniono dach, okna, elewację oraz urządzono strefę SPA.
W pensjonacie znajduje się 5 pokoi dwuosobowych typu Standard oraz 2 pokoje typu Studio oraz jedno osobne mieszkanie, łącznie 18 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Na pierwszym piętrze znajduje się wspólna kuchnia dla klientów.

W przyziemiu pensjonatu sala kominkowa, w której można komfortowo spożyć posiłek lub spędzić czas w towarzystwie znajomych czy przyjaciół. W strefie SPA goście mogą skorzystać z jacuzzi, sauny fińskiej oraz z groty solnej bromowo-jodowej.

Zagospodarowana działka, na której znajdują się drzewa iglaste, huśtawka, oczko wodne oraz grill również stanowią gwarancje odpoczynku i relaksu.

Położenie pensjonatu w prestiżowej dzielnicy Woli Justowskiej zapewnia, iż klientami pensjonatu są zarówno klienci spoza Krakowa jak również mieszkańcy Krakowa, którzy bardzo chętnie korzystają ze strefy SPA.


Z uwagi na wysoką jakość usług świadczonych w pensjonacie, jest on często odwiedzany przez stałych Klientów i cieszy się bardzo dobrymi opiniami.
Dla zainteresowanych ofertą możliwość udostępnienia danych finansowych.
Zapraszam do kontaktu a ja z przyjemnością przedstawię walory tej oferty.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 692 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Agnieszka Banasik
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
78 624 PLN
Kraków, Zwierzyniec, Zwierzyniec
 Cena:  3 300 000 PLN
 Powierzchnia:   380.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Elżbieta Stachowicz - Sitarska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?