Lokal na wynajem, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia KYKU505
4 100 PLN
Powierzchnia:
270.8 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1970

Opis

Powierzchnia sklepowa, magazynowa i biura. Atrakcyjna oferta.

Oferujemy na wynajem lokal o łącznej powierzchni 270,80 m2. W skład nieruchomości wchodzi pomieszczenie o charakterze sklepowym, ekspozycyjnym, hala magazynowa z bramą wjazdową , pomieszczenia biurowe i zaplecze socjalne z wc i łazienką. Widoczne na zdjęciach przedmioty będą z budynku usunięte, hale zostaną wysprzątane i wybiałkowane. W pomieszczeniu sklepowym zostaną wstawione drzwi zewnętrzne od ulicy aby ułatwić, wejście do lokalu potencjalnym klientom. Właściciele nieruchomości są w stanie przebudować i dostosować lokal pod konkretną działalność potencjalnego najemcy. Preferowany rodzaj działalności to sklep motoryzacyjny, elektryczny, jednakże inne formy działalności są również do rozpatrzenia. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  4 100 PLN
 Powierzchnia:   270.8  m2
 Liczba pokoi:  7

Krzysztof Czyż.

Kierownik biura