Obiekt na sprzedaż, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia KYNU849
3 900 000 PLN 1 148 za m2
Powierzchnia:
3 397.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Na sprzedaż lokal niemieszkalny
-pierwszy lokal niemieszkalny znajdujący

się w południowo – wschodniej części budynku magazynowego na parterze. Lokal składa z jednego pomieszczenia magazynowego o pow. użytkowej 595 mkw.
Drugi na sprzedaż lokal niemieszkalny znajdujący się w południowo – wschodniej części budynku magazynowego na parterze w budynku. Lokal składa z dwóch pomieszczeń magazynowych o pow. użytkowej 2543 mkw.
Trzeci lokal niemieszkalny znajdujący się w centralnej części budynku magazynowego położne na pierwszym piętrze. Lokal składa się pomieszczeń biurowych, socjalno-sanitarnych, korytarza o łącznej powierzchni 259 mkw
Do lokalu doprowadzona jest energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja miejska, ogrzewanie miejskie, centralna ciepła woda,
Budynek magazynowo jedno i częściowo dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony . Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej słupowo – ryglowej.

Ściany nadziemia wybudowane z pustaków betonowych. Stropodach żelbetowy na belkach stalowych pokryty blachą. Stropy w części piętrowej żelbetowe. Elewacja budynku wykończona w tynku cementowym i blasze trapezowej


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 181 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
92 469 PLN
Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  3 900 000 PLN
 Powierzchnia:   3 397.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Maria Skulimowska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?