Działka na sprzedaż, Mrągowski, Sorkwity gm, Maradki

Numer zlecenia KYPY510
3 500 000 PLN   4 200 000 PLN   6 za m2
Powierzchnia:
610 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
2400x260

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Maradki
Lokalizacja:
Maradki
Powierzchnia:
610 000 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Wspaniała nieruchomość gruntowa nad jednym z najczystszych jezior (Olsztyn/Szczytno/Mrągowo)


Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka o powierzchni ponad 61 hektarów (nieregularny kształt) w powiecie mrągowskim, nieopodal niewielkich miejscowości letniskowych z ośrodkami wypoczynkowymi i pensjonatami. Działka znajduje się na terenie pozamiejskim w trójkącie miast: Szczytno, Mrągowo, Olsztyn, w miejscowości Maradki (leżącej w połowie drogi między Mrągowem a Biskupcem).

Powierzchnia działki jest bardzo zróżnicowana krajobrazowo, w części o lekkich naturalnych nachyleniach z dojazdem drogą żwirową.
Nieruchomość posiada prawie 2,5 kilometra linii brzegowej i jest położona bezpośrednio nad jeziorem Pierwój (wschodni brzeg), które leży na terenie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Jeziora Sorkwickie”.

Działka jest częściowo zadrzewiona ze statusem działki rolnej, bez planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie działki wydane były w przeszłości warunki zabudowy (obiekt rozebrany z pozostawionymi fragmentami fundamentów).

Działka z założoną księgą wieczystą.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 693 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN