Działka na sprzedaż, łomżyński, Zbójna, Osowiec

Numer zlecenia LAFY345
70 000 PLN 23 za m2
Powierzchnia:
3 002 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
27x35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Osowiec
Lokalizacja:
Osowiec
Powierzchnia:
3 002 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana 3002 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Zbójna

Działka budowlana 30 arów w miejscowości Osowiec gm. Zbójna ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
274 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anita Olszewska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 991 PLN
łomżyński, Zbójna, Osowiec
 Cena:  70 000 PLN
 Powierzchnia:   3 002  m2

Martyna Kuczyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?