Lokal na sprzedaż, Warszawa, Wola, Czyste

Numer zlecenia LAGO993
475 000 PLN   660 000 PLN   11 310 za m2
Powierzchnia:
42.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
2019

Opis

Murapol Ordona to nowoczesna inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Woli - Odolanach.

Zaprojektowano tu 8-piętrowy budynek, a w nim 166 mieszkań. W pobliżu MIASTO WOLA. Na parterowej kondygnacji przewidziano przestrzeń dla jedynie 6 lokali w których powstać mogą sklepy, restauracje i punkty usługowe. W najbliższym otoczeniu jest kilka bloków mieszkalnych a przestrzeń poświęcona pod lokale usługowo-handlowe jest bardzo ograniczona, dzięki czemu to miejsce doskonale nadaję się pod sklepy, gastronomię, usługi gwarantując duży ruch klientów.
Funkcjonalny Lokal o powierzchni 42.07 mkw na otwartym planie, wysokość 362 cm, co sprawia, że wnętrza są przestronne, ustawne, a dzięki trójstronnym witrynom są dobrze nasłonecznione i przyciągają klientów do wejścia.
Lokal nowy, przygotowany do własnej aranżacji.
W bezpośrednim sąsiedztwie markety spożywcze , które naturalnie tworzą ruch klientów i klimat do prowadzenia uzupełniających usług.
Lokal sprzedaje firma- podana cena jest wartością netto

Idealny punkt na usługi fryzjerskie, drobną gastronomię, usługi ubezpieczeniowe, czy sprzedaż luksusowych produktów spożywczych,
MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA DWÓCH LOKALI o tych samych parametrach w tej lokalizacji


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 971 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 084 PLN
Warszawa, Wola, Czyste
 Cena:  475 000 PLN
 Powierzchnia:   42.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Adam Kasprzyk

Kierownik biura