Obiekt na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Komorniki

Numer zlecenia LAKE168
2 540 000 PLN 1 921 za m2
Powierzchnia:
1 322.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Atrakcyjna nieruchomość położona w Działdowie - Komorniki .

Posiadamy na sprzedaży dwie hale magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni 1322 m2 położone na działce o powierzchni 8890 m2. Obiekt położony jest przy drodze asfaltowej na przedmieściach Działdowa w województwie warmińsko-mazurskim. Na nieruchomości znajdują się dwie hale jedna z pomieszczeniami socjalnymi, druga z biurem. Budynki są podzielone na mniejsze hale przygotowane do produkcji kotłów grzewczych. Na halach znajdują się maszyny umożliwiające produkcję kotłów grzewczych na pelet oraz ekogroszek. Obecnie jest tu prowadzona działalność produkcyjna, na które są wydane wszelkie Atesty. Działka jest ogrodzona, posiada monitoring. Na działce stoi transformator.

Gorąco polecam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 539 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Hołownia
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
61 087 PLN
Działdowski, Działdowo gm, Komorniki
 Cena:  2 540 000 PLN
 Powierzchnia:   1 322.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Różańska

Agent nieruchomości