Działka na sprzedaż, Otwocki, Izabela

Numer zlecenia LALU718
1 170 000 PLN 226 za m2
Powierzchnia:
5 175 m2
Przeznaczenie:
Przemysłowo - usługowa
Wymiary :
25x215

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Przemysłowo - usługowa
Miasto:
Izabela
Lokalizacja:
Izabela
Powierzchnia:
5 175 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka inwestycyjna o charakterze usługowym, idealnie położona przy węźle tras S2 / S17. To bardzo atrakcyjna oferta dla klientów poszukujących działki inwestycyjnej z przeznaczeniem pod nieuciążliwą działalność wytwórczą lub usługową. Nieruchomość ma wręcz idealne położenie. Usytuowana jest w strategicznym miejscu komunikacyjnym, w bezpośredniej odległości od węzła komunikacyjnego Majdan / Góraszka, co gwarantuje doskonałe połączenie drogowe z każdym kierunkiem kraju trasami szybkiego ruchu S17, S2 i autostradą A2. Co więcej, do działki można dojechać z jej obydwu krańców, w tym z jednej strony drogą asfaltową. Jest ona częściowo uzbrojona z dostępem do sieci energetycznej, gazowej, a nawet światłowodowej.
Zapraszam na prezentację! Bardzo atrakcyjna oferta dla klientów poszukujących działki inwestycyjnej z przeznaczeniem pod nieuciążliwą działalność wytwórczą lub usługową. Usytuowana jest w strategicznym miejscu komunikacyjnym, w bezpośredniej odległości od węzła komunikacyjnego Majdan/Góraszka.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 002 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Otwocki, Izabela
 Cena:  1 170 000 PLN
 Powierzchnia:   5 175  m2
 Liczba pokoi:  0

Dorota Bakanowska

Master lider