Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia LAMO173
2 500 PLN
Powierzchnia:
68.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
2015
Stan:
Po remoncie

Opis

Atrakcyjny lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy o dużym natężeniu ruchu.

OKAZJA!! Lokal oddany do użytku w ciągu ostatnich pięciu lat. Budynek przeszedł gruntowny remont od instalacji po elewację.
Na całej powierzchni położona jest terakota, ułatwiająca utrzymanie czystości. Można dokonać zmiany, przystosowując lokal pod własne potrzeby. Lokal posiada drugie wyjście od zaplecza, co bardzo ułatwia funkcjonowanie na co dzień. Jest wjazd na wewnętrzny parking dla klientów i pracowników. Ponadto na głównej sali jest drugie ujęcie wody, co przy niektórych usługach jest bardzo ważne. Każdy lokal posiada własną łazienkę i miejsce na pomieszczenie socjalne lub gospodarcze. Dodatkowym bonusem jest własne ogrzewanie podłogowe, którym regulujemy temperaturę z pieca Detrich.
Bardzo dogodny dojazd z każdej strony miasta.
Niska cena najmu sprzyja rozwijaniu swojej działalności.Lokal przy jednej z głównych ulic Radomia. Gotowy do użytkowania. Bliskie sąsiedztwo innych lokali użytkowych.
Zapraszam na prezentację.
OGLĄDANIE, TO NIE ZOBOWIĄZANIE.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   68.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości