Działka na sprzedaż, Nowodworski, Leoncin gm, Wilków Polski

Numer zlecenia LAMU124
260 000 PLN 10 za m2
Powierzchnia:
25 000 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Powierzchnia :
25000

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Wilków Polski
Lokalizacja:
Wilków Polski
Powierzchnia:
25 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Zapraszam szanowni Państwo na prezentację działki, którą połączyliśmy w sprzedaży z działką obok.

Działka rolna w gminie Leoncin. Oferujemy ją wraz z działką obok , co stanowi łącznie 5 hektarów o szerokości 36m2. Działka jest częściowo pod planem zagospodarowania przestrzennego - od strony Leoncina- Wilkowa Nowego. Planowana jest droga asfaltowa, z dojazdem do działek "Muzyków". Spokojna okolica, działka o płaskiej nawierzchni, która porośnięta jest w drzewa. Dojechać do niej można z dwóch stron. Od strony Wilkowa Polskiego i Leoncina. Miejscowości w której są i markety, szkoła, przedszkole, żłobek, Kościół, Ośrodek zdrowia. Dojazd do Warszawy zajmuję około 45 minut autem. Działka inwestycyjna, można podzielić ją na działki siedliskowe po 3000m2. Zapraszam na prezentację.Warto!!!

Działka dla Inwestora.Spokojna okolica, działka zadrzewiona, z dwoma drogami dojazdowymi. O łącznej powierzchni 5ha. Zapraszam....

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 778 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Leoncin gm, Wilków Polski
 Cena:  260 000 PLN
 Powierzchnia:   25 000  m2

Agnieszka Witczak

Agent nieruchomości