Lokal na wynajem, Toruński, Lubicz, Lubicz Dolny

Numer zlecenia LAPA119
65 000 PLN
Powierzchnia:
4 000.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Prezentuje halę magazynowa w Lubiczu Dolnym. Magazyn wielkości 4000 mkw. o wymiarach 40 x 100 m.

Hala 4000 mkw, wysokości około 8 m. Posiada dwa doki załadunkowe oraz możliwość wyjazdu na plac parkingowy czyli na 0. Dodatkowo około 70 mkw biur z szatnią , stołówką. Plac pokryty kostką betonową 3000 mkw. Obiekt całkowicie ogrodzony z bramą wjazdową. Magazyn jest ogrzewany ( ogrzewanie gazowe). Hala jest bardzo dobrze izolowana że nie ma potrzeby włączania ogrzewania . Hala posiada posadzki bezpyłowe. Nieruchomość na której znajduje się hala magazynowa jest w obszarze ustalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego o działalności przemysłowo - magazynowo - produkcyjnej. Bliski dojazd do autostrady A1 oraz granic Torunia. Obszar ten stał się obecnie bardzo atrakcyjny dla inwestorów o różnej działalności.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruński, Lubicz, Lubicz Dolny
 Cena:  65 000 PLN
 Powierzchnia:   4 000.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Andrzej Głowiński

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?