Obiekt na sprzedaż, Pucki, Władysławowo gm, Chłapowo

Numer zlecenia LARE770
1 999 000 PLN 4 299 za m2
Powierzchnia:
465.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Pensjonat

Opis

Gotowy biznes,pewna inwestycja nad Polskim morzem. Coroczne stałe obłożenie w okresie letnim.

Przedstawiamy Państwu pensjonat ''Zefirek'' , nieopodal Władysławowa w urokliwej miejscowości Chłapowo. Do najpiękniejszych polskich plaż zaledwie 350 m . Nieruchomość oferuje korzystanie z dobrze wyposażonej kuchni, 19 przestronnych pokoi, każdy z własnym węzłem sanitarnymi, to na 2 piętrach i mieszkania gospodarczego na poddaszu. Teren ogrodzony na którym oprócz budynku znajdują się miejsca parkingowe , ogródek jordanowski i miejsce do grillowania . Obiekt wybudowany w 2006 r , jest to interes rodzinny. Prezentujemy Państwu lewą stronę bliźniaka ale istnieje możliwość dokupienia drugiej połowy. Udany wypoczynek w korzystnych warunkach klimatycznych zagwarantowany.

Zapraszam na prezentacje bo naprawdę warto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 294 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Chojnacka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
48 604 PLN
Pucki, Władysławowo gm, Chłapowo
 Cena:  1 999 000 PLN
 Powierzchnia:   465.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Karolina Pachowicz

Doradca ds. nieruchomości