Działki z linią brzegową jeziora. Mazury.

Działka na sprzedaż, Szczycieński, Szczytno gm, Stare Kiejkuty

Numer zlecenia LAZO236
3 600 000 PLN 209 za m2
Powierzchnia:
17 228 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
350/170

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Stare Kiejkuty
Lokalizacja:
Stare Kiejkuty
Powierzchnia:
17 228 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Metalowe
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Ogród

Opis

Dochodowe gospodarstwo agroturystyczne z własnym dostępem do jeziora, dwoma domami, działkami.

Posiadłość o łącznej pow. 1,7 ha (w jej skład wchodzi 9 działek) w Starych Kiejkutach, na Mazurach, z linią brzegową jeziora Wałpusz (3 własne pomosty), w otulinie wspaniałych kompleksów leśnych. Aktualnie jest tutaj prowadzone prężne, dochodowe gospodarstwo agroturystyczne. Miejsce do życia, realizacji marzeń i prowadzenia biznesu. Posesja posiada dwie niezależne drogi dojazdowe, 3 domy holenderskie, pom. gospodarcze, sala biesiadna, boisko, ogródek i jest całkowicie ogrodzona metalowym płotem. Pełne uzbrojenie: prąd, własna studnia głębinowa, szambo i oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie z kilku źródeł: gaz - butla o poj. 4800 l., kominek, elektryczne maty grzejne. Nieruchomość jest zabudowana dwoma domami. Dom pierwszy całoroczny z 2018r: parter - 57 m2, poddasze - 27 m2. W salonie piękne przeszklenia z antresolą i wyjściem na zadaszony taras, z którego mamy widok na jezioro. Dom drugi: 125 m2, parterowy z poddaszem użytkowym oraz dużą klimatyzowaną piwnicą i zadaszonym tarasem.

Dostęp do jeziora z trzema własnymi pomostami. Pełna infrastruktura wypoczynkowa, przepiękna roślinność, wiele starych drzew iglastych, Dwa piękne domy całoroczne, duża altana grilowa. Możliwość odsprzedania trzech oddzielnych działek.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 621 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Szczycieński, Szczytno gm, Stare Kiejkuty
 Cena:  3 600 000 PLN
 Powierzchnia:   17 228  m2
 Liczba pokoi:  0

Jarosław Luma

Kierownik biura