Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Śródmieście, Struga

Numer zlecenia LEGO332
648 900 PLN 6 286 za m2
Powierzchnia:
103.2 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
3/3
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1902
Stan:
Podwyższony

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Łódź
Ulica:
Struga
Powierzchnia:
103.2 m2
Piętro:
3/3
Pokoje:
2
Kuchnia:
Kuchnia z jadalnią
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Cegła przedwojenna
Wysokość czynszu:
780 PLN
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Winda:
Nie
Widok:
Panorama miasta
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Niepowtarzalna okazja dla koneserów miejsc wyjątkowych i niebanalnych. Wyjątkowa gratka.

Jeżeli mieszkanie, o którym marzycie, musi być wyjątkowe i niepowtarzalne, powinno być wysokie i stylowe, mieś klasę i to coś, czego nie ma w nowoczesnym budownictwie - to świetnie Państwo trafili.Od szeregu lat, pod troskliwą opieką konserwatora zabytków, jest prowadzony gruntowny remont budynku. Obecnie do odnowienia pozostał dziedziniec wewnętrzny. Oferowany lokal ma ponad 103 metry kwadratowe powierzchni, znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Okna salonu i sypialni wychodzą na południe, poza unikatowym widokiem, cudownie dogrzewają pomieszczenia, co powoduje skrócenie okresu grzewczego. Okno balkonowe i balkon wychodzą na północny zachód i dziedziniec wewnętrzny kamienicy. Układ pomieszczeń sprawdzi się zarówno jako mieszkanie, jak i np. kancelaria prawnicza. W trakcie remontu wymieniono stropy sufitu i podłogi, zachowano wszystkie oryginalne drzwi, schowki, zakamarki. W lokalu znajduje się np. niewielka spiżarnia, oraz obszerna, dwupoziomowa komórka, w której jest miły chłód.

Monumentalna kamienica Bernarda Gluksmana została zaprojektowana przez Dawida Landego. Budynek skonstruowano około roku 1895 roku, w pełni ukończono w roku 1902. Obecnie jest to obiekt zabytkowy. Macie Państwo jedyną okazję do zamieszkania we wnętrzu zaprojektowanym i wykonanym z pietyzmem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 013 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Struga
 Cena:  648 900 PLN
 Powierzchnia:   103.2  m2
 Liczba pokoi:  2

Beata Moskot

Doradca ds. nieruchomości