Lokal na wynajem, Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa

Numer zlecenia LELE797
27 900 PLN
Powierzchnia:
620.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Stan techniczny nieruchomości:
Wysoki standard
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia powierzchnia 620 m2 na drugim piętrze biurowca klasy B+

Do wynajęcia powierzchnia 620m2 na drugim piętrze biurowca klasy B+.
Powierzchnia najmu w postaci pokoi biurowych o wielokrotności 25m2. 8 pokoi biurowych po 25m2, 2 pokoje po 50m2, gabinet, sekretariat, 2 pokoje biurowe po 35m2, zaplecze socjalne z kuchnią, węzły sanitarny, łazienka z prysznicem. Do powierzchni należy 1 miejsce w garażu podziemnym. Są dostępne dodatkowe miejsca parkingowe.

W biurowcu jest alarm, kontrola dostępu, sieć strukturalna, internet, klimatyzacja w całym lokalu, posadzka kamienna ogrzewana w części głównej, wykładzina pcv zmywalna/dywanowa w części biurowej, sufit podwieszany.

Podana cena zawiera koszty administracyjne tj. ogrzewanie, utrzymanie cześć wspólnych itp. Prąd płatny wg wskazań liczników.

Biurowiec przystosowany dla osób niepełnosprawnych - podjazdy, toalety, windy.

Biurowiec znajduje się na szlaku komunikacyjnym na granicy Włoch i Bemowa. W pobliżu przystanek autobusowy, dworzec PKP Włochy, jeden przystanek do tramwaju Ciepłownia Wola

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa
 Cena:  27 900 PLN
 Powierzchnia:   620.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Edyta Zielińska

Kierownik biura