Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia LENE727
4 999 PLN
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2002

Opis

Lokal handlowo-usługowy przy ul. 3 Maja w Siedlcach.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego usytuowanego na I piętrze budynku przy ul. 3 Maja 53 w Siedlcach. Lokal na chwilę obecną przystosowany jest do prowadzenia siłowni - dostępne są dwie łazienki z prysznicami, rozprowadzona jest wentylacja. Lokal o powierzchni 400 mkw doskonale nadaje się do prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej - lokalizacja przy jednej z głównych ulic Siedlec, w pobliżu skrzyżowania ulic 3 Maja i ul. Armii Krajowej a także bliska odległość od stacji PKP sprawiają, że lokalizacja jest rozpoznawalna i cechuje się dużym ruchem pieszych.
Istnieje możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni o 450 mkw (parter budynku).

Lokal dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  4 999 PLN
 Powierzchnia:   400.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?