Działka na sprzedaż, Zgierski, Stryków gm, Michałówek

Numer zlecenia LEPA438
110 000 PLN   125 000 PLN   61 za m2
Powierzchnia:
1 800 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30x60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Michałówek
Lokalizacja:
Michałówek
Powierzchnia:
1 800 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Przy asfalcie, sąsiedztwo lasku. Całość niezwykle urokliwa- Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich.

3 kilometry od granic Łodzi, autobus miejski kursuje na Plac Dąbrowskiego, 200 metrów od działki przystanek MPK. 8 kilometrów do wjazdu na autostradę. Pozwolenie na budowę i założony Dziennik Budowy z uwidocznionym wpisem wymiarowania fundamentu. Projekt z katalogu " dom Miłosna". Ale na tym etapie możliwe zmiany w projekcie, lub zastąpienie opłaconego projektu innym. W okolicy szkoła i placówki handlowe, szlak konny, ścieżki rowerowe i trasy dla pieszych wędrówek. Sąsiedztwo innych wyłącznie nowych domów. Do dokupienia sąsiednia działka 1100 mkw bez prawa do zabudowy za 65 tys. zł.

To popularna lokalizacja- bliskość Łodzi, cisza i spokój, znakomite skomunikowanie z Warszawą. Przepiękna okolica Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich- przyroda w cudownym wydaniu..

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
430 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 988 PLN