Obiekt na sprzedaż, Rawski, Rawa Mazowiecka gm, Kaleń

Numer zlecenia LERY273
5 250 000 PLN   6 000 000 PLN   2 599 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Jeden z najpiękniejszych pałaców w centrum Polski jaki jest wystawiony na sprzedaż w 2017r.

Pałac, razem z 7ha zabytkowym parkiem stanowi atrakcyjne i cenne założenie pałacowo-parkowe, jedyne jakie znajduje się w tej okolicy. Późno klasycystyczna architektura.
Na parterze jedenaście reprezentacyjnych sal o powierzchni około 560m. Zachowały się tu trzy oryginalne piece kaflowe, dwa kominki i reprezentacyjne schody drewniane na piętro. Obecnie sale udekorowane są sztukaterią, wyposażone w mozaikowe posadzki i antyczne meble, obrazy i kryształowe oświetlenie. Piętro (560m) jest w całości przeznaczone na pomieszczenia dla potrzeb hotelowych. Czternaście bardzo dużych pokoi z łazienkami, często z podgrzewaną podłogą oraz jaccuzi.
Pałac jest po kapitalnym remoncie.
Nowe stropy, stolarka drzwi i okien, poszycie dachu i pokrycie go blachą miedzianą, balkony i taras zabezpieczone oryginalnymi tralkami. W piwnicy przemysłowa kuchnia (sanepid). Nową instalacja CO, Wod-Kan, elektryczna, Ppoz. CO jest na bazie oleju opałowego z kotłem Viessmann + ogrzewanie kominkiem z płaszczem.

Lokalizacja między Łodzią i Warszawą (S8)!
Więcej o pałacu i o PARKU - kontakt telefoniczny lub mailowy.
Pałac i siedmiohektarowy park zarejestrowane są jako zabytki i z tego tytułu są zwolnione z podatku od nieruchomości.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 783 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
123 620 PLN