Obiekt na sprzedaż, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia LICO949
1 560 000 PLN 4 479 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Segment środkowy

Opis

Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 2003r w ścisłym centrum Pruszkowa

Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 348,3m2.Parter kamienicy stanowi lokal handlowo-usługowy 56,8m2 z dużymi witrynami i bezpośrednim wejściem z ulicy Piętro I i II to 2 duże samodzielne dobrze zaprojektowane lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej mieszkalnej 173,8m2 Każda kondygnacja posiada własną instalację centralnego ogrzewania z dwufunkcyjnym piecem gazowym i podliczniki na media.
Garaż 17,5 m2 w bryle budynku.Piwnica o pow 15m2.Strych użytkowy do zagospodarowania. Pomieszczenia wysokie.Podwyższony standard wykończenia.


Ścisłe centrum miasta.Powierzchnia handlowo-usługowa z bezpośrednim wejściem z ulicy Urzędy przedszkola szkoły i sklepy w bliskiej odległosci Idealna komunikacja.PKP/SKM WKD w bliskiej odległości.Duży ruch pieszy i kołowy. Obiekt o ogromnym potencjale.Idealny dla inwestora.Własność gruntu

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 473 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Seweryn Witkowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
38 744 PLN