Obiekt na sprzedaż, Piotrkowski, Wolbórz gm, Lubiatów

Numer zlecenia LICY557
2 995 000 PLN   3 000 000 PLN   79 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Wspaniały, zabytkowy zespół pałacowo- parkowy w stylu eklektycznym z przełomu XIX i XX wieku na działce 3,8 ha ze starodrzewiem położony na wzgórzu góruje nad okolicą. Dęby, buki, klony sosny i inne.

Na działce w chwili obecnej nieczynny staw, Lokalizacja 4 km od trasy Warszawa- Katowice i 5 km od węzła kolejowego. Obiekt pod opieką konserwatora zabytków. Budynek pałacu wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony. budynek wyposażony w instalacje elektryczną i oświetleniową, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Fundamenty i ściany izolowane przeciw wilgociowo. Wybudowany z cegły pełnej ceramicznej, stropy piwnic z cegły typu Kleina, stropy nad parterem drewniane belkowe, drzwi wewnętrzne na parterze z oryginalnymi, bogato zdobionymi ościeżnicami, dach konstrukcji drewnianej wielospadowy, tynki zewnętrzne z licznymi zdobieniami, tynki wewnętrzne skute. Na piętrze pokoje gościnne. Pozostały do wykonania prace wykończeniowe- to pozwoli przyszłemu właścicielowi zaaranżować to miejsce zgodnie z własnym poczuciem tego co tu ma być i jak ma wszystko wyglądać.

Piękny pałac ozdobiony wspaniałym portykiem, inne detale wprowadzają nas w ład i porządek z epoki. Piękny park. Całość warta uporządkowania, by nadać blasku temu cudownemu, pełnemu harmonii miejscu.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 427 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
71 586 PLN