Obiekt na wynajem, Warszawa, Mokotów, Siekierki

Numer zlecenia LIFI359
7 900 PLN
Powierzchnia:
150.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Szerokie możliwości prowadzenia różnego biznesu. Miejsca parkingowe.Duże witryny.

Budynek z 2012 roku o dwóch kondygnacjach z dużymi przeszklonymi witrynami,otwarta przestrzeń.Wejście z ulicy.Przed budynkiem plac parkingowy lub możliwość wykorzystania placu na inne cele typu ekspozycja przedmiotów ,czy wystawienie stolików z parasolami .Teren ogrodzony ,zamykany. Świetna propozycja na prowadzenie wszelkiej gastronomii,szkoły językowej ,szkoły tańca,kliniki,fitness klubu itp.Może to być też punkt obsługi klienta,kancelaria,sklep różnej branży,hurtownia.Ogrzewanie podłogowe (ekonomiczne) Duży ruch kołowy,pieszy,rowerowy.Świetny dojazd w stronę Wilanowa,Mokotowa i innych dzielnic.

Zapraszam na prezezntację!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Mokotów, Siekierki
 Cena:  7 900 PLN
 Powierzchnia:   150.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Kosykowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.875 ?