Lokal na wynajem, Nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki gm, Nowy Dwór Mazowiecki

Numer zlecenia LIFO620
3 500 PLN
Powierzchnia:
141.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

Lokal o powierzchni 141 mkw położony w samym centrum miasta

Lokal o powierzchni 141 mkw znajduje się na I piętrze dwu piętrowego budynku. Lokal gotowy do wprowadzenia. Istnieje możliwość zmiany funkcji pomieszczeń. Jedno pomieszczenie otwarte o powierzchni 91 mkw, dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni 16 i 26 mkw, łazienki, zaplecza. Lokal posiada osobne wejście z ulicy oraz jest możliwość połączenia go istniejącymi schodami z lokalem na parterze o powierzchni 91 mkw. Jest możliwość zamontowania szyldów oraz reklam. W lokalu centralne ogrzewanie, system alarmowy, instalacja komputerowa i linia telefoniczna. Lokal cichy, okna trzyszybowe, duży wykusz, balkon, możliwość zainstalowania klimatyzacji. Cena najmu to 3 500 zł netto + opłaty eksploatacyjne. Serdecznie zapraszam do oglądania !!!.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki gm, Nowy Dwór Mazowiecki
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   141.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Michał Wysocki

Agent nieruchomości