Wyobraź sobie zieloną i cichą działkę..Taką jak ta

Działka na sprzedaż, Wołomiński, Radzymin gm, Mokre

Numer zlecenia LIFY839
1 115 000 PLN 230 za m2
Powierzchnia:
4 850 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
35x138,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Mokre
Lokalizacja:
Mokre
Powierzchnia:
4 850 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka pod miastem Radzymin z super dojazdem do Warszawy trasą S8 i SKM w 30 minut. Płaska, równa!

Polecam dużą działkę z dobrym dojazdem do Radzymina i Warszawy trasą S8. Położona w małej miejscowości podmiejskiej, ale z olbrzymim potencjałem. Z uwagi na położenie przy drodze i obecne media:prąd i światłowód jest doskonała pod budowę siedliskową na powierzchni 4850 m2, lub pod zabudowę deweloperską lub aż trzy budynki ze sporymi działkami. Z uwagi na plan zagospodarowania MPZ dopuszczalna jest zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Potencjalna siedziba firmy, magazyny w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko Mazowiecki Park Krajobrazowy i tereny rekreacyjne to także gratka dla osób chętnych mieszkania w spokojnej zielonej okolicy tuż pod miastem Radzymin z całym dobrodziejstwem usług,handlu,urzędów,rozrywki w tym historycznym mieście Cudu nad Wisłą. Teren jest zupełnie płaski z piękną panoramą na mazowiecką nizinę, łąki i niedalekie lasy, a sporadyczna zabudowa oddalona o 100m tworzy swego rodzaju oazę spokoju, ciszy, prywatności...

Olbrzymia działka tuż przy drodze, pięknie położona tuż pod Radzyminem i Warszawą. Doskonała na siedlisko lub pod budowę domów jedno i wielorodzinnych. Doskonały metraż dla deweloperów, są wydane warunki zabudowy. Wokół sporadyczna zabudowa tworzy klimat domu na wsi z wygodnym dojazdem do miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 626 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Radzymin gm, Mokre
 Cena:  1 115 000 PLN
 Powierzchnia:   4 850  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Buchowicz

Agent nieruchomości