Lokal na wynajem, Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa

Numer zlecenia LIJA846
5 000 PLN
Powierzchnia:
85.9 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
1980
Stan:
Do remontu

Opis

Oferuję na wynajem lokal handlowo usługowy o powierzchni około 86 m2

Lokal znajduje się około 1 km od Strzyżowa i usytuowany jest na 1 piętrze wolnostojącego budynku. Przed wejściem do budynku można bez problemu zaparkować kilka samochodów. Cała posesja jest ogrodzona. Całkowita powierzchnie do wynajęcia to około 86 m2 i składa się z czterech pomieszczeń, toalety i wspólnego korytarza. Wszystkie niezbędne media znajdują się w budynku (prąd, woda, gaz i kanalizacja).
Lokal nadaje się w chwili obecnej do użytkowania natomiast w razie potrzeby istnieje możliwość przygotowania lokalu pod własne wymagania.
Nieruchomość jest do wynajęcia w całości bądź też każde z pomieszczeń odrębnie. Dojazd do nieruchomości jest bezpośredni z drogi wojewódzkiej prowadzącej ze Strzyżowa do Lutczy.

Lokal nadaje się pod prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej między innymi : gabinety lekarskie , biura, siedzibę małej firmy, salon fryzjersko kosmetyczny itp. Zachęcam do umówienia się na prezentację . Wszystkich pozostałych informacji udzielę telefonicznie

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   85.9  m2
 Liczba pokoi:  6

Kamil Tomkowicz

Agent nieruchomości