Obiekt na wynajem, Gdańsk, Jasień

Numer zlecenia LIJY830
26 720 PLN
Powierzchnia:
668.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Budynek dla firmy szukającej przestrzeni biurowych z możliwością wydzielenia powierzchni.

Mamy do zaoferowania trzykondygnacyjny budynek blisko centrum Gdańska i głównych tras dojazdowych.
Działka o łącznej powierzchni 2000 m2, ogrodzona z monitoringiem i parkingiem na 40 aut.
Istnieje możliwość podzielenia na 2-3 mniejsze lokale i wyodrębnieniem z całości poprzez rozdział wejścia na parter i piętro.
Łączna powierzchnia trzech kondygnacji to 668 m2 podzielona na:

• parter - 279 m2 powierzchni biurowej (wysokość 3,1 m) z nieograniczonymi możliwościami adaptacyjnymi (biura, gabinety, przychodnia, usługi, magazyn, mała produkcja). Możliwość wyodrębnionego wejścia.

• I piętro – 279 m2 klimatyzowanej powierzchni biurowej z możliwością niezależnego wejścia z zewnątrz budynku. Pomieszczenia o standardowej wysokości 2,5m.

• II piętro – 110 m2 klimatyzowanej powierzchni biurowej.

Zapraszam do kontaktu.
Bez prowizji!!!

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny.


Atrakcyjna lokalizacja z dojazdem do Centrum Gdańska (około 7-9 minut), dojazdem do Obwodnicy (około 2 min. węzeł Karczemki). W bliskiej odległości ul. Armii Krajowej oraz Kartuskiej, blisko lokali usługowych i handlowych Auchan.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gdańsk, Jasień, Jasień
 Cena:  26 720 PLN
 Powierzchnia:   668.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Trochanowicz

Doradca ds. nieruchomości