Działka na sprzedaż, Krakowski, Krzeszowice gm, Krzeszowice

Numer zlecenia LIKE622
1 850 000 PLN 154 za m2
Powierzchnia:
12 039.0 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
39x278

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Krzeszowice
Lokalizacja:
Krzeszowice
Powierzchnia:
12 039.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka przemysłowo-komercyjna z dobrym dostępem do węzłów komunikacyjnych w tym autostrady A4 oraz możliwością wjazdu TIR-ów.

W skład oferty wchodzi także budynek warsztatowy o pow. ok. 300 m2 i wysokości ok. 400 cm. Teren utwardzony na obszarze ok. 50%, wyłożony płytami żelbetowymi. Teren daje możliwość budowy hali o pow. 6000-7000 m2. Nieruchomość nadaję się dobrze pod bazę transportowo-sprzętową, skład różnego rodzaju materiałów i surowców itp.
Teren jest uzbrojony - media: kanalizacja zbiornik bezodpływowy, sieć energetyczna, teletechniczna, gaz w drodze. Nieruchomość posiada dogodne położenie komunikacyjne wynikające z bezpośredniej bliskości drogi powiatowej Krzeszowice - Alwernia oraz położonego w odległości ok. 100 m skrzyżowania z drogą krajową nr 79 Kraków - Katowice. W odległości kilku km zjazd autostradowy (A4 z kierunku Katowice - Kraków). W przyszłości natomiast ma być wykonany zjazd i wyjazd z autostrady A4 w miejscowości Grojec - Rudno. Istnieje możliwość zakupu części nieruchomości lub powiększenie jej o działkę sąsiednią o powierzchni ok. 1,20 ha. Zapraszamy inwestorów do rozmów.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 238 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Paweł Wośko
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
45 258 PLN