Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Nowa Ruda gm, Sokolec

Numer zlecenia LILO570
350 000 PLN 428 za m2
Powierzchnia:
817.5 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Obiekt po dawnej szkole w Górach Sowich w pobliżu wyciągów narciarskich.

4-kondygnacyjny budynek o powierzchni 818 m2 położony na wzniesieniu, na prawie 50-arowej działce widokowej. Obiekt do remontu, podłączony do kanalizacji i sieci energetycznej. Wysokość pomieszczeń na parterze i pierwszym piętrze wynosi ponad 3 metry. Poddasze wysokie, 2-poziomowe.

W samym Sokolcu oraz w sąsiedniej Rzeczce znajdują się liczne stoki narciarskie. Przez Sokolec przebiegają piesze i rowerowe szklaki turystyczne. Idealna baza wypadowa na Wielką Sowę i zimowe szusowanie. Dzięki swojej lokalizacji obiekt idealnie nadaje się na działalność turystyczną i gastronomiczną.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 452 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 969 PLN
Kłodzki, Nowa Ruda gm, Sokolec
 Cena:  350 000 PLN
 Powierzchnia:   817.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Pięta

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4 ?