Działka na sprzedaż, Elbląski, Rychliki gm, Jelonki

Numer zlecenia LINY186
60 000 PLN 19 za m2
Powierzchnia:
3 185 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
x

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Jelonki
Lokalizacja:
Jelonki
Powierzchnia:
3 185 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka w Jelonkach 3.185 m2 niedaleko pochylni i Kanału Elbląsko- Ostródzkiego

Działka w miejscowości Jelonki (gm. Rychliki) w kształcie kwadratu, położona w kompleksie podobnych działek. Aktualnie jest to działka rolna ale z łatwością można przekształcić ją na budowlaną. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, jak również jako działka rekreacyjno- letniskowa.
Dojazd- z drogi asfaltowej gminnej zjeżdżamy w drogę gruntową- osiedlową. W cenie jest także udział w tej drodze. Doprowadzenie mediów również nie stanowi problemów. Najbliższa sieć wodociągowa elektroenergetyczna znajduje się w odległości ponad 300 m. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze Studium Uwarunkowań działka położona jest na terenie o przeważającej funkcji zabudowy mieszkalno-usługowej.
Nieopodal znajdują się atrakcje turystyczne na skalę światową- Pochylnie i Kanał Elbląski- najbliżej Pochylnia Całuny i Jelenie. W niedalekiej miejscowości jest stadnina koni i pole golfowe w Pasłęku.
Zapraszam do obejrzenia na żywo.

Idealna działka dla Twojej rodziny

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
235 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 742 PLN
Elbląski, Rychliki gm, Jelonki
 Cena:  60 000 PLN
 Powierzchnia:   3 185  m2

Anna Lompert

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?