Lokal na wynajem, Ostrołęcki, Olszewo-Borki gm, Olszewo-Borki

Numer zlecenia LITI956
3 000 PLN
Powierzchnia:
1 210.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
2003
Stan:
Normalny

Opis

Nieruchomość położona jest przy ulicy Warszawskiej w Olszewie-Borkach.

Obiekt dwukondygnacyjny biurowo-socjalny (do wynajęcia są lokale na piętrze) murowany jest z pustaków gazobetonowych z dociepleniem styropianem w systemie lekko-mokrym. Budowa zakończona w 2003 roku. W ostatnich trzech latach przeprowadzono remont elewacji frontowej budynku oraz pomieszczeń biurowych na piętrze.

Do nieruchomości o powierzchni 77,3 m2, która jest dostępna, możliwe jest również dobudowanie sali konferencyjnej o powierzchni około 105 m2. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia większej powierzchni biurowej oraz hali magazynowej.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji nieruchomości.

Budynek znajduje się na początku miejscowości Olszewo-Borki i przy głównej trasie Ostrołęka-Warszawa - droga krajowa nr 61.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostrołęcki, Olszewo-Borki gm, Olszewo-Borki
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   1 210.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Mateusz Pełtak

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?