Działka na sprzedaż, Pruszkowski, Michałowice gm, Pęcice Małe

Numer zlecenia LOGI546
1 440 000 PLN 600 za m2
Powierzchnia:
2 400 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50X60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pęcice Małe
Lokalizacja:
Pęcice Małe
Powierzchnia:
2 400 m2
Media:
Woda,
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Park

Opis

Miejsce idealne dla miłośników przyrody, starodrzew i bogactwo ptaków!

Przepiękna działka nad jeziorem z możliwością zabudowy jednorodzinnej, rezydencjonalnej i własnym parkiem. Lokalizacja jest wyjątkowa- cisza i spokój, starodrzew który sprawia poczucie bycia w przepięknym miejscu a jednocześnie jest blisko do Centrum handlowego Janki, czy drogę ekspresową S8 łączącego Wrocław/ Łódź/Warszawę/Białystok. Ponadto znajdziemy również okoliczne mniejsze sklepy, szkoły, autobusy czy kolejkę WKD. Od przedwiośnia do jesieni można zaobserwować aktywność wolno żyjących zwierząt, głównie ptaków, bobrów czy wiewiórek. Jeśli dla kogoś te aspekty są istotne, to niezwykle polecam to miejsce! Przyroda i natura jest tutaj przez obecnego właściciela niezwykle zadbana. Wszystkie media w drodze. Doskonała ekspozycja na strony świata, wjazd od wschodu, w części zachodniej działki możliwość stworzenia dużego ogrodu. Miejsce to sprzyja wypoczynkowi i rekreacji- las, liczne tereny spacerowe, ścieżki rowerowe, siłownia terenowa, plac zabaw, boisko czy Zalew w Komorowie. Polecam!

Niezwykłym atutem miejsca, jest samo położenie. Działka pozwala na zabudowę jednorodzinną a jednocześnie pozostajemy w tym niezwykłym miejscu nad jeziorem, wśród pięknych starych drzew i pływających ryb w jeziorze! Mimo tak uroczego zakątka, blisko jest do miasta, na zakupy czy do szkoły.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 686 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Pruszkowski, Michałowice gm, Pęcice Małe
 Cena:  1 440 000 PLN
 Powierzchnia:   2 400  m2

Anna Stec

Doradca ds. nieruchomości