Lokal na wynajem, Rzeszowski, Trzebownisko gm, Tajęcina

Numer zlecenia LOGU998
21 679 PLN
Powierzchnia:
394.2 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
2/2
Struktura:
Rok budowy:
2010
Stan:

Opis

Jeżeli szukasz nowoczesnej powierzchni biurowej na północy Rzeszowa ta oferta może Cię zainteresować

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o pow. 394,18 m2 zlokalizowany w miejscowości Tajęcina, na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis.

Lokal mieści się na 2 piętrze biurowca, który wyposażony jest w najnowsze rozwiązania techniczne zapewniające bezpieczeństwo i komfort pracy. W budynku znajduje się recepcja, winda i kantyna dla pracowników. Atutem jest duży parking przed budynkiem oraz bezpośrednio zlokalizowany przystanek autobusowy co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy.

Lokal jest w pełni wykończony w wysokim standardzie, co pozwala natychmiastowe rozpoczęcie działalności. Istnieje również możliwość pozostawienia umeblowania (do uzgodnienia).

Oprócz powierzchni biurowej do dyspozycji najemcy jest przestronny taras o powierzchni 58 m2, który może być wykorzystywany podczas spotkań biznesowych lub odpoczynku pracowników.

Bardzo blisko znajduje się port lotniczy Jasionka oraz wjazd na autostradę A4 i S19.


Czynsz obejmuje wszystkie media (prąd, woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych)
Dodatkowe koszty: dostęp do internetu liczony oddzielnie wg uzgodnienia.
Dodatkowo płatna powierzchnia wspólna przeliczana proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni w cenie 40zł netto/m2 (do uzgodnienia).


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Rzeszowski, Trzebownisko gm, Tajęcina
 Cena:  21 679 PLN
 Powierzchnia:   394.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Łukasz Korzeniowski

Lider sprzedaży