Obiekt byłej restauracji w Siemyślu z parkingiem

Obiekt na sprzedaż, Kołobrzeski, Siemyśl gm, Siemyśl

Numer zlecenia LORU097
499 000 PLN 529 za m2
Powierzchnia:
944.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Restauracja

Opis

Budynek na dużej działce o powierzchni 2010 m2 w odległości 17km od Kołobrzegu - 677 m2, taras 145m2

Działka w samym centrum Siemyśla, zabudowana budynkiem byłej restauracji, podpiwniczonym - do remontu bądź przebudowy.

Umożliwia dowolną aranżację wnętrz według własnego pomysłu. Zgodnie z wyceną rzeczoznawcy ze względu na solidność i masywność konstrukcji, można rozpatrywać wykonanie nadbudowy w formie następnej kondygnacji (piętra) lub poddasza użytkowego z wykorzystaniem na mieszkania, z garażem podziemnym.

Przygotowano projekt budowlany restauracji na parterze i rozbudowy z nadbudową o część mieszkalną na dwóch kolejnych kondygnacjach - w ofercie fotografie z projektu.

W budynku wymieniono okna i niektóre drzwi, zaczęto montować wentylację nawiewno-wywiewną. Istnieje możliwość przebudowy budynku z przeznaczeniem na lokale mieszkalne.

Na działce prąd, woda, kanalizacja i gaz.

W miejscowości znajduje się urząd gminy, kościół, apteka, ośrodek kultury, biblioteka, szkoła podstawowa, sklepy (w tym Dino). Do Kołobrzegu 17 km, do Gościna 8 km i do Rymania 10 km.


Na posesji własny parking
W ostatnich latach w tej ciekawej, rozciągającej się wśród pól i łąk miejscowości zostało wybudowanych wiele nowych domów jednorodzinnych i wciąż powstają nowe. Wieś zyskuje nowych mieszkańców, którzy schronili się w tej cichej i spokojnej okolicy przed gwarem dużych miast

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 212 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Kołobrzeski, Siemyśl gm, Siemyśl
 Cena:  499 000 PLN
 Powierzchnia:   944.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Ewa Hetmańska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.97 ?