Działka na sprzedaż, Lublin

Numer zlecenia LOTU981
700 000 PLN 341 za m2
Powierzchnia:
2 051 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
13*15

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Lublin
Lokalizacja:
Lublin
Powierzchnia:
2 051 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka o powierzchni 20 a w dzielnicy Szerokie.

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu dom w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Lublina.Nieruchomość położona na 20 arowej działce z możliwym dwustronnym dojazdem. Idealna dla osób z wizją i pomysłem oraz wewnętrznym talentem do aranżacji wnętrz.Możliwość kupna sąsiadującej działki.

Wybudowany w 1987 r.dom posiada 2 kondygnacje nadziemne oraz 1 podziemną o łącznej powierzchni 300mkw.Nieruchomość z potencjałem, która daje możliwość wydzielenia niezależnej części domu z oddzielnym wejściem, jako obszerne miejsce pracy, lub z opcją wynajmu i źródłem dodatkowego dochodu. Innym możliwym wariantem jest pozostawienie budynku jako jednolitej całości z dzienną strefą parteru oraz przestronnym poddaszem przeznaczonym na prywatną strefę. Spokojne sąsiedztwo, prestiżowe osiedle oraz bliskość miasta podnosi atrakcyjność tej wyjątkowej oferty.


Nie szukaj dłużej , już dziś umów się na prezentację I!!!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 739 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Magdalena Gnypek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
18 691 PLN
Lublin
 Cena:  700 000 PLN
 Powierzchnia:   2 051  m2

Magdalena Brodzińska

Agent nieruchomości